מחפשת מניקור או לק ג'ל באיזור שלך?

מנקוריסטית? בעלת קליניקה ללק ג'ל?

הרשמי לפורטניילס

 Going Green: הולכים על לק ירוק, המדריך של Portnails לבחירת הגוון המושלם לגוון העור שלך

לק ירוק

מבוא

כשזה מגיע ללק, מציאת הגוון המושלם שמשלים את גוון העור שלך היא חיונית. לק ירוק הוא טרנד פופולרי בשנים האחרונות, אך לא כל גווני הירוק נוצרים שווים. זו הסיבה שפורטניילס יצרה מדריך שיעזור לך לבחור את הלק הירוק המושלם לעור הפנים הייחודי שלך.

בין אם יש לך עור בהיר, עור בינוני או עור עמוק, יש לנו את הגוון הירוק האידיאלי עבורך. מדריך מקיף זה יחקור אפשרויות שונות של לק ירוק ויספק ייעוץ מומחה לבחירת הגוון המתאים בהתאם לגוון העור שלך.

הבנת תת גוון העור שלך

לפני שאנחנו צוללים לגוונים השונים של לק ירוק, חיוני להבין את תת הגוון של העור שלך. התת גוון שלך הוא קריטי בקביעה אילו צבעים ייראו הכי טוב עליך. ישנם שלושה גוונים בולטים: קריר, חם וניטרלי.

תת גוונים מגניבים

אם יש לך גוונים קרירים, העור שלך יהיה ורוד, אדום או כחול. את יכולה לנסות את מבחן הנייר הלבן כדי לקבוע אם יש לך נימות מגניבות. החזיקו פיסת נייר לבנה וחזקה על העור. אם את מבחינה בגוונים ורודים או כחלחל-אדום, סביר להניח שיש לך תת גוונים קרירים.

תת גוונים חמים

גוון צהוב או זהוב בעור מאפיין תתי גוון חמים. את יכולה לנסות את המבחן הלבן לעומת האוף-וויט כדי לקבוע אם יש לך תת גוון חם. השווי איך את נראית בבגדים לבנים חדים לעומת בגדים אוף-ווייט. אם את נראית טוב יותר בלבן, סביר להניח שיש לך נימה חמה.

תת גוונים ניטרליים

לגוונים ניטרליים יש שילוב של צבעים קרירים וחמים כאחד. את יכולה לנענע גוונים קרירים וחמים אם יש לך תת גוון ניטרלי. כדי לקבוע אם יש לך תת גוון ניטרלי, את יכולה להסתכל על צבע הוורידים שלך. ורידים ירוקים מעידים בדרך כלל על תת גוונים חמים, בעוד ורידים כחולים עד סגולים נוטים לכיוון של תת גוונים קרירים. סביר להניח שיש לך תת גוון ניטרלי אם הוורידים שלך מתמזגים בעור שלך או שאין להם צבע נראה לעין.

לק ירוק לעור בהיר

אם יש לך עור בהיר, את עשויה לתהות אילו גווני לק ירוק ישלימו את עור הפנים שלך. עור בהיר עם גוונים קרירים נראה הכי טוב עם לק ירוק בגווני מנטה או פסטל רכים. הירוקים הבהירים האלה יאיר את העור שלך וייצור מראה צעיר. פורטניילס מציעה מגוון של לקים ירוקים המושלמים לעור בהיר עם נימות קרירות:

1.   Minty Fresh:  גוון ירוק מנטה בהיר זה מושלם עבור פופ עדין של צבע על עור בהיר. יש לו תת גוון מגניב המשלים תת גוון קריר בעור.

2.   אחו אביב: גוון ירוק פסטל רך המוסיף נופך של נשיות לעור בהיר. יש לו תת גוון קריר המשפר תת גוון קריר בעור.

3.   תענוג פיסטוק: הגוון הירוק החיוור הזה מזכיר גלידת פיסטוק טעימה. יש לו תת גוון מגניב המשלים עור בהיר עם תת גוון קריר.

לק ירוק לעור בהיר עם גוונים חמים צריך להישען לעבר גוונים חמים יותר של ירוק. חפשי לקים ירוקים עם נימה של גוונים צהובים או זהובים. גוונים אלה ישפרו את תת הגוונים החמים שלך וייצרו מראה הרמוני. Portnails מציעה את הלקים הירוקים הבאים המושלמים לעור בהיר עם נימה חמה:

1.   עלה הזהב: גוון ירוק חם עם שימר זהב עדין. גוון זה מוסיף חום ועושר לעור בהיר עם נימה חמה.

2.   גרידת ליים: גוון ירוק ליים תוסס שמביא את תת הגוונים הזהובים בעור בהיר. גוון זה מוסיף פופ של צבע ואנרגיה למראה שלך.

3.   חורשת הזיתים: גוון ירוק זית חם משלים עור בהיר עם גוונים חמימים. גוון זה מוסיף נופך של תחכום לציפורניים שלך.

את יכולה להתנסות עם גוונים קרירים וחמים של ירוק לעור בהיר עם גוונים ניטרליים. להלן כמה לקים ירוקים מבית Portnails שעובדים היטב לעור בהיר עם גוונים ניטרליים:

1.   אי האזמרגד: גוון ירוק עשיר בגוון תכשיט המתאים לעור בהיר עם תת גוון ניטרלי. גוון זה מוסיף עומק ואלגנטיות לציפורניים שלך.

2.   Seafoam Breeze:  גוון ירוק רך ומושתק המשלים עור בהיר עם תת גוון ניטרלי. לגוון זה יש תת גוון רב תכליתי שעובד היטב עם גווני עור שונים.

3.   גבעול סלרי: גוון ירוק בהיר עם תת גוון ניטרלי. גוון זה מוסיף נופך של רעננות לעור בהיר עם גוונים ניטרליים.

לק ירוק לעור בינוני

אם יש לך עור בינוני, את עשויה לתהות אילו גוונים של לק ירוק יחמיאו לעור הפנים שלך. עור בינוני עם גוונים קרירים נראה הכי טוב עם לק ירוק בגווני צהבהב או ירוק אמרלד עמוק. גוונים אלו מנוגדים לעור בינוני ומוציאים את הזוהר הטבעי שלו. פורטניילס מציעה את הלקים הירוקים הבאים המושלמים לעור בינוני עם גוונים קרירים:

1.   Teal Temptation:  גוון צהבהב תוסס המוסיף צבע לעור בינוני. לגוון זה יש תת גוון קריר המשלים תת גוון קריר בעור.

2.   יער קסום: גוון ירוק אמרלד עמוק עם תת גוון קריר. גוון זה מוסיף עומק ותחכום לעור בינוני עם גוונים קרירים.

3.   חלום טורקיז: גוון טורקיז עז עם תת גוון קריר. גוון זה מוסיף אווירה שובבה וטרופית לעור בינוני.

לק ירוק לעור בינוני עם גוונים חמים צריך להישען לכיוון גוונים חמים יותר של ירוק. חפשי לקים ירוקים עם נגיעות של זהב או זית. גוונים אלה ישפרו את תת הגוונים החמים שלך וייצרו מראה הרמוני. Portnails  מציעה את הלקים הירוקים הבאים המושלמים לעור בינוני עם גוונים חמים:

1.   נווה מדבר הזהב: גוון ירוק חם עם גוונים זהובים. הגוון הזה מוסיף חמימות וזוהר לעור בינוני עם גוונים חמימים.

2.   ענף זית: גוון ירוק זית עשיר משלים עור בינוני עם גוונים חמימים. גוון זה מוסיף נופך של תחכום וארציות לציפורניים שלך.

3.   מלון דבש: גוון ירוק רך וחם עם רמז לזהב. גוון זה מוסיף פופ עדין של צבע לעור בינוני עם גוונים חמים.

את יכולה להתנסות עם גוונים קרירים וחמים של ירוק לעור בינוני עם גוונים ניטרליים. הנה כמה לקים ירוקים מומלצים ע"י Portnails שעובדים היטב לעור בינוני עם גוונים ניטרליים:

1.   ג'ייד אואזיס: גוון ירוק תוסס המתאים לעור בינוני עם גוונים ניטרליים. גוון זה מוסיף נופך של יוקרה ואלגנטיות לציפורניים שלך.

2.   מוסי אחו: גוון ירוק מושתק עם תת גוון ניטרלי. גוון זה משלים לעור בינוני עם גוונים ניטרליים ומוסיף אווירה טבעית וארצית למראה שלך.

3.   יער אורנים: גוון ירוק כהה עמוק עם תת גוון ניטרלי. גוון זה מוסיף עומק ומסתורין לעור בינוני עם גוונים ניטרליים.

לק ירוק לעור עמוק

אם יש לך עור עמוק, את עשויה לתהות אילו גוונים של לק ירוק ישפרו את גוון העור שלך. עור עמוק עם גוונים קרירים נראה הכי טוב עם לק ירוק בגווני תכשיטים עשירים או ירוקי אמרלד עמוקים. גוונים אלו יוצרים ניגודיות מדהימה על עור עמוק ומוציאים את היופי הטבעי שלו. פורטניילס מציעה את הלקים הירוקים הבאים המושלמים לעור עמוק עם גוונים קרירים:

1.   קנאת אמרלד: גוון ירוק אמרלד עשיר המוסיף עומק ותחכום לעור עמוק. לגוון זה יש תת גוון קריר המשלים תת גוון קריר בעור.

2.   יער אמטיסט: גוון ירוק עמוק בגוון תכשיט עם תת גוון קריר. גוון זה מוסיף נופך של יוקרה ואלגנטיות לעור עמוק.

3.   אייבי אניגמטי: גוון ירוק כהה עם תת גוון קריר. גוון זה מוסיף אלמנט מסתורי ושובה לב לציפורניים שלך.

לק ירוק לעור עמוק עם גוונים חמים צריך להישען לעבר גוונים חמים יותר של ירוק. חפשי לקים ירוקים עם נגיעות של גווני זהב או חום. גוונים אלה ישפרו את תת הגוונים החמים שלך וייצרו מראה הרמוני. Portnails  מציעה את הלקים הירוקים הבאים המושלמים לעור עמוק עם גוונים חמים:

1.   שרך הזהב: גוון ירוק חם עם גוונים זהובים. גוון זה מוסיף חום וזוהר לעור עמוק עם גוונים חמימים.

2.   יער ערמונים: גוון חום-ירוק עמוק עם גוונים חמימים. גוון זה מוסיף עומק ועושר לעור עמוק עם גוונים חמים.

3.   אוליב רויאל: גוון ירוק זית יוקרתי עם תת גוון חם. גוון זה מוסיף נופך של תחכום ואלגנטיות לעור עמוק.

את יכולה להתנסות עם גוונים קרירים וחמים של ירוק לעור עמוק עם גוונים ניטרליים. הנה כמה לקים ירוקים מומלצים ע"י Portnails שעובדים היטב לעור עמוק עם גוונים ניטרליים:

1.   סייג שלווה: גוון מושתק, אפרפר-ירוק המתאים לעור עמוק עם גוונים ניטרליים. גוון זה מוסיף נופך של שלווה ותחכום לציפורניים שלך.

2.   מיסטיק מוס: גוון ירוק אדמה עמוק עם תת גוון ניטרלי. הגוון הזה משלים עור עמוק עם גוונים ניטרליים ומוסיף אווירה טבעית ומבססת למראה שלך.

3.   ליל היער: גוון כהה, ירוק יער עם תת גוון ניטרלי. גוון זה מוסיף עומק ופיתוי לעור עמוק עם גוונים ניטרליים.

שאלות נפוצות

ש1: האם אני יכולה למרוח לק ירוק אם יש לי עור בהיר?

ת1: בהחלט! עור בהיר יכול להיראות מדהים עם הגוון הנכון של לק ירוק. בחרי בגווני מנטה רכים או פסטלים לעור בהיר עם גוונים קרירים. לעור בהיר עם גוונים חמים, חפשי לקים ירוקים עם נימה של תת גווני צהוב או זהב. עור בהיר עם גוונים ניטרליים יכול להתנסות בגוונים קרירים וחמים כאחד.

שאלה 2: אילו גווני לק ירוק מתאימים לעור בינוני?

ת2:  עור בינוני יכול לטלטל מגוון של גווני לק ירוקים. נסה גוונים של צהבהב או ירוק אמרלד עמוק לעור בינוני עם גוונים קרירים. חפשי לקים ירוקים עם גווני זהב או זית לעור בינוני עם נימה חמה. עור בינוני עם גוונים ניטרליים יכול להתנסות בגוונים קרירים וחמים כאחד.

שאלה 3: האם יש גווני לק ירוק ספציפיים שמתאימים לעור עמוק?

ת3:  עור עמוק נראה מדהים עם גווני תכשיטים עשירים או ירוקי אמרלד עמוקים. בחרי בלקים ירוקים בגוונים אלו לעור עמוק עם גוונים קרירים. חפשי לקים ירוקים עם גוונים זהובים או חומים לעור עמוק עם גוונים חמים. עור עמוק עם גוונים ניטרליים יכול להתנסות בגוונים קרירים וחמים כאחד.

ש 4: האם אני יכולה למרוח לק ירוק אם יש לי גוונים ניטרליים?

ת4:  בהחלט! גוונים נייטרליים מאפשרים לך להתנסות בגוונים קרירים וחמים של ירוק. נסי גוונים כמו ירקן, טחב או ירוק יער עמוק כדי להשלים את הנימה הנייטרלית שלך.

ש 5: איך אני יכולה לגרום ללק הירוק שלי להחזיק מעמד זמן רב יותר?

ת5:  כדי לגרום ללק הירוק שלך להחזיק מעמד זמן רב יותר, התחילי עם שכבת בסיס שקופה כדי ליצור משטח חלק ללק. מרחי שכבות דקות של לק במקום שכבה עבה אחת לייבוש מהיר יותר והפחתת סתתים. סיימי עם שכבת עליון שקופה כדי לאטום את הצבע ולספק מחסום הגנה מפני סדקים. הימנעי לטבול את הציפורניים במים לתקופות ממושכות לאחר צביעתן, שכן הדבר עלול להחליש את הלק.

המלצות

  1. "יש לי עור בהיר עם גוונים חמים, והלק הירוק גולדן ליף בהמלצת Portnails מהמם. הוא מוסיף חום וזוהר לציפורניים שלי, ואני תמיד מקבלת מחמאות בכל פעם שאני לובשת אותו". – ליטל ס.
  • "בתור מישהי עם עור עמוק ותת גוון קריר, נאבקתי למצוא את הלק הירוק המושלם. אבל יער האמטיסט המומלץ של פורטניילס הוא שינוי מהותי. זה ירוק עמוק בגוון תכשיט שנראה מדהים על הציפורניים שלי". – שרית ה.
  • "יש לי עור בינוני עם גוונים ניטרליים, וג'ייד אואזיס המומלץ של Portnails הוא הלק הירוק שאני רוצה. זה ירוק ירקן תוסס שמתאים לעור הפנים שלי בצורה מושלמת. אני אוהבת איך הוא מוסיף נופך של יוקרה ואלגנטיות לציפורניים שלי". – לורן ל.

סיכום

בחירת הלק הירוק המושלם לגוון העור שלך לא חייבת להיות משימה לא פשוטה. עם המדריך של Portnails,  את יכולה לבחור בביטחון גוון שמשלים את הגוון הייחודי שלך.

בין אם יש לך עור בהיר, עור בינוני או עור עמוק, יש גוון ירוק שישפר את היופי הטבעי שלך. אז אמצו את טרנד הלקים הירוקים, ותנו לציפורניים שלכם לעשות אמירה.

בקרו ב  פורטניילס ובדקו את המגוון הרחב של גווני הלקים הירוקים שלהם ולמצוא את האחד המושלם.